14.05.2016 JUBILEUSZ 20 – LECIE MĘSKIEGO SALONU FRYZJERSKIEGO „FINEZJA”

Artykuł z Archiwum z dnia 16-05-2016

20 lat minęło jak jeden dzień, od kiedy przenieśliśmy sie z Rynku do pięknej kamienicy przy ulicy Świętego Antoniego we Wrocławiu.

Serdecznie dziękuję wszystkim przybyłym Gościom na tę uroczystość: Rodzinie, Klientom i Klientkom, Przyjaciołom, Znajomym za ciepłe słowa, wsparcie, kwiaty, upominki, prezenty, wiersze, komplementy…za to , że byliście, wspominaliście rożne wydarzenia z życia salonu. Zawsze można na Was liczyć, to dla Was pomysł organizacji w konwencji lat 20 – 30 ubiegłego wieku, z muzyką, strojami, wystrojem wnętrza, i jakże cudownie razem przenieśliśmy się do tamtych lat. Czułam, że to się spodoba. To był dla mnie bardzo miły i radosny dzień, jakie to ja mam szczęście do ludzi, dziękuję za to.


Muszę podziękować z całego serca:
Mężowi i dzieciom – za wszystko, Klientom – za ciepłe słowa, kwiaty, wiersze (Pan Jan napisal całą epopeję), kartki, SMSy, telefony z życzeniami (aż mi komórka padła), Przyjaciółkom Aneczkom, Asi, Gosi, Iwonce ( od lat) – za pomoc, świetną zabawę, za przyjaźń na dobre i na złe, zawsze mogę na nie liczyć – Koleżankom o dobrych sercach, za cudownie pyszne ciasta, serniki…dziewczyny uwielbiam Was, Fryzjerom – Panu Rysiowi, co pracował jeszcze w Rynku, Dorotce co przyjechała 150 kilometrów specjalnie dla mnie, Fryzjerom poznanym na Mistrzostwach Polski we Fryzjerstwie, Barberom – Koleżankom i Kolegom za wsparcie, SMSy i telefony z życzeniami, prezenty …

Serdecznie dziękuję wspierającym i dbającym o wszystko, żeby było nam miło, ładnie i przyjemnie i bardzo smacznie, slowfoodowo.
Chłopakom: Bartkowi i Pawłowi z Event Bartenders – za wspaniałą obsługę barmańską. 
Kamilowi za wszelką pomoc organizacyjną.
Roberto Rybak – wspaniały fotograf, zawsze z nami i z głową pełną pomysłów, 
Młyn Skokowa – Grzesiu, za pyszne chlebki,
Gospodarstwo Rolne Kiszonki Michał Sznajder – Emilio, za mega moc ogórkow, pycha, brak mi słów.
Owoce Lutyni – Aniu, za przypyszne naturalne soki, cudowność zamknięta w kartonie.
Krzysztofowi Cichowskiemu za stroje i akcesoria.
Joannie Szczepanowskiej za recznie wykonany album pamiątkowy.
Magdalena Pieniążek photography za drugi zestaw zdjęć, a za trzeci Piotr Wojciechowski.
Pani Reginie za przygotowanie salonu do imprezy.

Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję. 

Ewa Wolaniuk – Kloc