Kontakt

"Twój własny, męski styl, zaczyna się od głowy".

Męski Salon Fryzjerski Finezja
ul. Świętego Antoniego 31,
50-073 Wrocław

tel. 71 372 42 30
salonfryzjerskifinezja@gmail.com

Poniedziałek – Piątek
8:00 – 20:00

Sobota
8:00 – 14:00

Chcesz z nami współpracować? Masz do nas pytanie?
Możesz to zrobić przez formularz poniżej.

  Udowodnij, że nie jesteś robotem i podaj wynik:

  Chciałabyś lub chciałbyś pracować z nami?

  Jesteśmy zespołem ludzi, którzy lubią siebie i pomagają sobie wzajemnie. Fryzjerami męskimi/ barberami, którzy czekają właśnie na Ciebie. Liczymy na doświadczenie w zawodzie, przynajmniej trzyletnie na stanowisku fryzjera męskiego/ barbera.

  Aplikuj:
  Jeśli jesteś specjalistą w swoim fachu i z pokorą uczysz się od innych, chcesz zdobywać nowe umiejętności lub nieustannie szlifować własne, lubisz ludzi i zmiany, które są potrzebne do rozwoju. Chcesz zostać członkiem naszego teamu na dobre i na złe, miłej zrównoważonej atmosferze. Będziesz obsługiwał tak, jakbyś chciał być obsłużonym.

  Nie aplikuj jeśli:
  Nie lubisz zmian, ludzi i nie pragniesz rozwoju osobistego, traktujesz pracę jako zło konieczne do zarabiania pieniędzy, chcesz zatrudnić się tylko na chwilę, nie masz poczucia dobrego humoru. Bo my jesteśmy weseli i żartobliwi. Posiadamy własne standardy obsługi klienta, które są cały czas aktualizowane.

  Co u nas?
  Czekamy na Ciebie jeśli jesteś specjalistą z pasją do barberingu jak i my dobrym humorem. Napisz, jaki masz pomysł rozwojowy na siebie i dlaczego chcesz z nami podjąć długą współpracę. Nasz zespół jest gotowy na zmiany! Wolne i wyposażone stanowisko czeka. Podszkolimy.

  Warunki pracy do uzgodnienia. Płaca adekwatna do włożonego wysiłku 😊
  Do zobaczenia!

  Umów się na wizytę:

  71 372 42 30

  Poniedziałek - Piątek

  8:00 - 20:00

  Sobota

  8:00 - 14:00

  Salon Fryzjerski "FINEZJA" ul. Świętego Antoniego 31 50-073 Wrocław