Męski Salon Fryzjerski

"Twój własny, męski styl, zaczyna się od głowy".

Męski Fryzjer Wrocław

Męski Fryzjer Wrocław Oferujemy profesjonalne, klasyczne strzyżenie i stylizację włosów, zarówno mężczyzn, jak i dzieci. Wykonujemy wszystkie rodzaje strzyżeń włosów krótkich (fade, cropp, modern, mulet…), długich, kręconych, samymi nożyczkami, nożyczkami, nożyczkami i maszynkami, trymerem. Proponujemy cięcie odpowiadające osobistym preferencjom i najnowszym trendom fryzjerskim. Dobieramy, doradzamy fryzurę do osobowości człowieka. Słuchamy.

Wykonując usługi korzystamy ze kosmetyków najwyższej jakości, między innymi takich marek jak: American Crew, Reuzel, Papillon, Proraso i naturalnych olejków eterycznych, dedykowanych mężczyznom.

Specjalizujemy się w strzyżeniu włosów i pielęgnacji brody oraz wąsów używając najlepszych na rynku kosmetyków do tego przeznaczonych. Golimy brodę i głowę brzytwą – SPA MĘŻCZYZNY – z użyciem gorących ręczników i pachnących olejków eterycznych.

Jako pierwszy wrocławski salon fryzjerski dla mężczyzn od 2015 roku proponujemy odsiwianie – Repigmentację włosów – rewolucyjną metodą, kosmetykami firmy American Crew, która cieszy się do tej pory ogromnym zainteresowaniem. W „5 minut, możesz cofnąć czas o 5 lat”.

Repigmentacja włosów

Repigmentacja włosów

„5 LAT MNIEJ W 5 MINUT” – EKSKLUZYWNY ZABIEG
METODA ODSIWIANIA WŁOSÓW CIESZĄCA SIĘ DUŻYM ZAINTERESOWANIEM

Jako pierwszy wrocławski salon fryzjerski dla mężczyzn od 2015 roku proponujemy odsiwianieRepigmentację włosów – rewolucyjną metodą kosmetykami firmy American Crew, która cieszy się do tej pory ogromnym zainteresowaniem. W „5 minut, możesz cofnąć czas o 5 lat”.
Subtelnie wrócisz do swojego koloru włosów. Filozofia repigmentacji męskiej polega na tym, abyś delikatnie zmieniał swój wygląd, nie mając widocznych odrostów. Zobacz sam na zdjęciach na czym polega ten zabieg.

Kosmetyki Papillona są u nas!

Pracujemy na kosmetykach Papillona. Wysoka jakość tego produktu to świetny dodatek dla Twojego męskiego stylu.

Jest wybór, więc dopasuj je sobie indywidualnie. Natomiast pamiętaj, zawsze możesz zapytać fryzjera, który Ci doradzi właściwy produkt!

Rezerwuj wizyty online!

męski fryzjer Wrocław

Męski Fryzjer Wrocław

Profesjonalni fryzjerzy i barberzy

Strzyżemy wszystkie rodzaje strzyżeń męskich włosów, zrostów i brody

Wykonujemy repigmentację – odsiwiamy włosy

Umów się na wizytę:

71 372 42 30

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 20:00

Sobota

8:00 - 14:00

Salon Fryzjerski "FINEZJA" ul. Świętego Antoniego 31 50-073 Wrocław