Zaczynamy! Nasza nowa strona www.fryzjerfinezja.pl gotowa!

Z wielką przyjemnością witamy Was na naszej nowej stronie internetowej www.fryzjerfinezja.pl. Nie stoimy w miejscu, tylko idziemy z duchem czasu. Digitalizacja świata jest nieunikniona, jak widzimy obecnie, a my jesteśmy zawsze gotowi na nowe.

Pełni dobrych myśli wchodzimy w Nowy Rok 2021. Czas pandemii jest trudnym, ale umiemy się dostosować do nowych realiów. Salon został przystosowany do nowych obostrzeń, które obowiązują salony fryzjerskie od 18.05.2020, działamy nadal i czekamy na lepsze czasy.

Pracujemy, szkolimy się, podnosimy kwalifikacje, przygotowujemy nowe projekty, cały czas się rozwijamy w nowej rzeczywistości. Będziemy o nich informować na bieżąco.

Salon Finezja przy ulicy Św. Antoniego 31

Nasze plany?

14.05.2021 będziemy obchodzić 25-lecie Męskiego Salonu Fryzjerskiego „Finezja” przy ulicy Świętego Antoniego 31 we Wrocławiu, chcielibyśmy uczcić ten Jubileusz, tak jak było to 5 lat na 20-leciu, jeśli tylko bezpieczeństwo ogółu nam pozwoli na świętowanie w większym gronie.

Cieszymy się z naszej wspólnej wieloletniej znajomości jaką mamy z Wami, za wszystkie ciepłe słowa, dowody sympatii, chęci wsparcia w roku 2020 kiedy rozszalała się pandemia i zostaliśmy zamknięci na dwa miesiące. Czuliśmy, że jesteśmy ważni dla Was i jesteśmy z Wami i dla Was w tych trudnym i niewiadomym czasie dla wszystkich. Na takie relacje pracuje się lata, zapracowaliśmy na nie wspólnie i za nie dziękujemy i czekamy na kolejne.

Mamy nadzieję, że u Państwa równie dobrze toczy się życie osobiste, pracownicze w zrównoważonym tempie i jesteście zdrowi.

Wszystkiego co dobre i szczęśliwości życzymy!

Do zobaczenia

Ewa z Teamem Finezyjnych