Repigmentacja Włosów

METODA ODSIWIANIA WŁOSÓW

Repigmentacja Włosów Wrocław

„5 LAT MNIEJ W 5 MINUT” – EKSKLUZYWNY ZABIEG
METODA ODSIWIANIA WŁOSÓW CIESZĄCA SIĘ DUŻYM ZAINTERESOWANIEM
Jako pierwszy wrocławski salon fryzjerski dla mężczyzn od 2015 roku proponujemy odsiwianie – Repigmentację włosów – rewolucyjną metodą, kosmetykami firmy American Crew, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W „5 minut, możesz cofnąć czas o 5 lat”.
Subtelnie wrócisz do swojego koloru włosów. Filozofia repigmentacji męskiej polega na tym, abyś delikatnie zmieniał swój wygląd, nie mając widocznych odrostów. Zobacz sam na zdjęciach, na czym polega ten zabieg.

Repigmentacja kosmetykami AMERICAN CREW.

American Crew, to marka ekskluzywnych kosmetyków do pielęgnacji włosów, która w ciągu zaledwie 20 lat stała się przebojem i  zdobyła rynki 50 krajów świata. Na jej specyfikę i wyjątkowość wpływa fakt, że wszystkie produkty sygnowane logo American Crew stworzone zostały z przeznaczeniem wyłącznie dla mężczyzn.
Linia kosmetyków American Crew Precision Blend służy do farbowania i melanżowania włosów siwych. Produkty te są przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn i opracowane z myślą o specyficznych męskich potrzebach i oczekiwaniach. Farby Precision Blend nie powodują zmiany koloru włosa, lecz jedynie przywracają jego naturalny kolor, przy czym mogą być stosowane nie tylko do całkowitej koloryzacji, ale i do melanżu siwych włosów, nadając im zdrowy i naturalny wygląd.

Preparaty Precison Blend zawierają ethanolaminę zamiast amoniaku. Nie zawiera czerwonych ani miedzianych pigmentów. Repigmentacja jest bardzo subtelna i szybka: trwa jedynie 5 minut. Preparaty Precision Blend klasyfikowane są jako środki do koloryzacji półtrwałej o przedłużonym działaniu (spłukują się dopiero po około 24 myciach głowy szamponem, polecamy AMERICAN CREW Precision Blend Shampoo 250ml), a sposób w jaki oddziaływują na włos zbliżony jest do koloryzacji ton w ton.
Linia Precision Blend jest dziś unikatowym rozwiązaniem w skali światowej.

Repigmentacja włosów

Rezerwuj wizyty online!

Umów się na wizytę:

71 372 42 30

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 20:00

Sobota

8:00 - 14:00

Salon Fryzjerski "FINEZJA" ul. Świętego Antoniego 31 50-073 Wrocław