Trochę o brodzie, o modnej brodzie.

Artykuł z Archiwum z dnia 12-01-2016

Według mnie, ma ona mieć właściwy kształt, dobrany indywidualnie, schludna i zgodna z całą osobą. Po odpowiednim strzyżeniu i stylizacji należy o nią dbać, poświęcać więcej czasu na dokładną kąpiel i pielęgnację kosmetykami do tego przeznaczonymi.

Co się zmieniło na przestrzeni lat? Wiele, i nic. Brodę, kto zaczął nosić przed laty, często nosi do tej pory. Ci, którzy zaczęli teraz mają o niebo lepiej, gdyż są dostępne w Polsce szampony, balsamy, olejki, które wspomagają pielęgnację. Zarost przestaje być sztywny i daje się pięknie formować, skóra jest nawilżona. Pozostaje je tylko stosować. Można teraz pięknie żyć w symbiozie z brodą bez uczuleń i ciągłego drapania (zarówno latem, jak i zimą).

To potwierdzają MOI BRODACZE noszący brody i bródki od lat.

Trochę informacji:

Kosmetyki do BRODY są stworzone w 100% z naturalnych składników. W zależności od firmy i składu dopasowanego wraz z nutą zapachową. Zawierają olejki z pestek moreli, jojoba, arganowy, różany, kokosowy, wosk pszczeli, masło, shea, lanolinę, witaminy A i E. Wszystkie te kosmetyki rewitalizują, głęboko nawilżają i odżywiają skórę, eliminując podrażnienia skóry twarzy.

Tylko zapuszczać brody! Panowie, do dzieła!