Nasz zespół

"Twój własny, męski styl, zaczyna się od głowy".

Nasz Zespół

„Twój, własny, męski styl, zaczyna się od głowy”.
Ulubiony, własny cytat.

Uczestniczymy w targach i szkoleniach branżowych w kraju i zagranicą. Podnosimy swoje kwalifikacje nieustannie.
Szkolimy z zakresu fryzjerstwa męskiego/ barberingu w całej Polsce. W roku 2018/2019 – otrzymaliśmy Znak Jakości LAUR EKSPERTA za usługę szkoleniową.

 

W oczekiwaniu na usługę od samego początku istnienia Zakładu czekały na klientów gazety: Słowo Polskie, Wieczór Wrocławia, Gazeta Wrocławska! I tak codziennie! Dzień w dzień nowa prasa. Posiadaliśmy branżowe gazety tematycznie, ciekawe do poczytania. W czasie pandemii gazet w zasobach nie posiadamy. Poczekalni również. Zapraszamy na umówioną godzinę.

Posiadamy własne standardy obsługi klienta. Każdy Klient jest traktowany przez nas indywidualnie. Przyjdź, zobacz, przekonaj się.

Zapraszamy!
Ewa Wolaniuk-Kloc wraz z Zespołem

Poznaj nas:

Fryzjer Finezja Wroclaw

Ewa Wolaniuk-Kloc

Właściciel Męskiego Salonu Finezja oraz Główny Szkoleniowiec Fryzjerstwa Męskiego/ Barberingu Ewa Wolaniuk-Kloc. Mistrz i technik fryzjerstwa, wieloletni edukator. Rzemieślnik. Od zawsze chciała współpracować z ludźmi, którzy czerpią energię z tego, co robią. Za cel postawiła sobie stworzenie zgranego zespołu zdolnych barberów, oddanych swojej pracy, by zapewnić doskonałą atmosferę klientom odwiedzających jej salon. Ambitna, pełna energii i kreatywności. Posiada 30-letnie doświadczenie w branży. Fryzjerstwo męskie/ barbering jest dla niej wciąż powiązane ze zmiennością trendów i nowych technik, z którymi jest na bieżąco. Celem Ewy Wolaniuk-Kloc jest promowanie najwyższej klasy fryzjerstwa męskiego poprzez pomoc w zdobywaniu fundamentów do rozwoju i umiejętności wszystkim doświadczonym miłośnikom strzyżeń męskich, którzy stawiają na swój kreatywny rozwój.

Dawid Finezja

Dawid

Specjalista strzyżeń męskich i dbania o męski zarost. Stawia na rozwój, a swoją pracę wykonuje precyzyjnie. Wyjątkowe zdolności interpersonalne i solidne podstawy rzemiosła pozwalają mu na doskonały kontakt z klientem, co przekłada się na osiąganie satysfakcjonujących efektów.

Ania Finezja

Ania

Spokojna i wyważona w pracy, zawsze skupiona na detalach. Barbering to jej mocna strona. Dzięki długoletniemu doświadczeniu określa siebie jako osobę, która posiada dużą intuicję i doskonale wyczuwa potrzeby klienta. Tak zwana stara szkoła strzyżenia męskiego pozwala jej w codziennej pracy osiągać maksimum perfekcji. Kocha to, co robi, a fryzjerstwo daje jej energię i motywację do przekraczania kolejnych etapów swojej twórczej pracy.

Rezerwuj wizyty online!

Umów się na wizytę:

71 372 42 30

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 20:00

Sobota

8:00 - 14:00

Salon Fryzjerski "FINEZJA" ul. Świętego Antoniego 31 50-073 Wrocław